Aktywuj darmowe konto w systemie Opiekun Inwestora

Bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań

Aktywacja konta daje dostęp do wielu dodatkowych materiałów edukacyjnych, szkoleń, raportów i bezpłatnych abonamentów wspierających inwestowanie w fundusze…

Konto możesz skasować w każdej chwili jeżeli uznasz że ta wiedza nie jest dla Ciebie.

Formularz aktywacji

  Co otrzymasz?

  Dostęp do bezpłatnych abonamentów

  • Dla nowych użytkowników 2-miesięczny abonament w pełnej wersji (Warunki promocji na tej stronie). Lub (bez ograniczeń) bezpłatny dostęp dla inwestujących w StarFunds i gratisowe abonamenty dla inwestujących w IKE/ IKZE

  Dostęp do materiałów edukacyjnych

  • Darmowy kurs „Podstawy inwestowania w fundusze”, raporty funduszy inwestycyjnych, nagrania wybranych szkoleń, szczegółowe opisy strategii inwestowania oraz narzędzi portalu

  Dostęp do nagrań historycznych

  • Możliwość zapoznania się z nagraniami edukacyjnymi z przeszłości.

  Raporty, publikacje, analizy

  • Dodatkowe materiały (często niedostępne w sieci) z moich spotkań z funduszami, konferencji oraz z mojej prywatnej kolekcji materiałów edukacyjnych.

  Ale to nie wszystko!

  Otrzymasz też porady dotyczące produktów inwestycyjnych

  Twórcy Opiekuna Inwestora inwestują od lat w … różnych produktach inwestycyjnych opartych o fundusze. Dzielimy się (bezpłatnie) poradami na temat optymalnego wykorzystania możliwości w poszczególnych produktach – te niuanse mają znaczenie!

  Sprawdź szczegóły dotyczące naszych promocji

  Bezpłatny abonament dla inwestujących w StarFunds

  Porzuć platformę inwestowania mBank, BossaFund itp i przesuń inwestycje do platformy StarFunds.pl. Z Opiekunem Inwestora otrzymasz zniżki 100% na opłaty manipulacyjne oraz dostęp do większej oferty funduszy. Więcej informacji na osobnej stronie.

  A może chcesz tylko sprawdzić jak działają abonamenty?

  I poznać jakie to uczucie gdy Twoje inwestycje są automatycznie monitorowane a Ty po prostu otrzymujesz powiadomienia e-mail / SMS? Po aktywacji konta otrzymasz instrukcje jak otrzymać abonament testowy (pełna wersja bez ograniczeń).

  Jak mieć fundusze zagraniczne bez opłat manipulacyjnych?

  Fundusze zagranicznych TFI charakteryzują się bardzo niskimi kosztami. Niestety dostęp do nich zawsze był ograniczony i obwarowany wysokimi opłatami wstępnymi. Mając milion zł można było negocjować zniżki.  Po aktywacji konta otrzymasz informacje jak uzyskać 100% zniżki niezależnie od kwoty inwestycji w te fundusze!

  Bezpłatny abonament dla IKE / IKZE do końca 2021 roku

  Dla każdego, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Jeżeli inwestujesz w dowolnym IKE lub IKZE opartym o fundusze inwestycyjne otrzymasz bezpłatny abonament w portalu. Po prostu. Abonament w pełnej wersji dla danego IKE / IKZE otrzymujesz gratis. Instrukcję otrzymasz po aktywacji konta edukacyjnego.

  Jeżeli mimo to nie jesteś jeszcze gotowy(a) aby aktywować bezpłatne konto…

  Np. nie wiesz do czego służy lub po prostu zamiast czytać wolisz posłuchać – sprawdź termin najbliższego szkolenia online, które prowadzimy co od 2009 roku na którym omawiamy podstawy funduszy, aktualności z rynku i narzędzia Opiekuna Inwestora. Szkolenia te prowadzimy co miesiąc od 2009 roku. To doskonała okazja do zadania pytań.

  Informacji na stronie jest wiele. Po ich lekturze na pewno masz dodatkowe pytania.  Skontaktuj się z nami.