Dziękujemy za dotychczasowe korzystanie z naszych portali

W formularzu zaznacz z jakich usług mamy usunąć Twoje dane. Czy ma to być całkowite usunięcie danych, usunięcie konta z portalu a może tylko wypisanie z list mailingowych?

Prosimy też o zapoznanie się z informacjami w dalszej części strony.

Formularz rezygnacji


  Całkowite usunięcie moich danychUsunięcie konta edukacyjnegoUsunięcie konta do zarządzania funduszamiUsunięcie z wszystkich list mailingowychUsunięcie z wybranych list (szczegóły proszę podać w komentarzu)

  Mamy też prośbę…

  Będziemy zobowiązani jeżeli dodatkowo napiszesz kilka słów podając przyczyny rezygnacji. Co zrobiliśmy źle? A może jakieś sugestie i porady co możemy robić lepiej?

  Zawsze możesz przesłać do nas szersze wyjaśnienia pisząc na adres pomoc@opiekuninwestora.pl

  Dziękujemy i życzymy samych sukcesów inwestycyjnych!

  Zastrzeżenia prawne: Powyższy formularz pozwala usunąć Twoje dane z portali oraz list mailingowych zarządzanych przez firmę Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu. Możesz wskazać całkowite usunięcie danych lub tylko np. wypisanie z list mailingowych. Pozostawienie konta w portalu nie oznacza braku e-mail z naszej strony – te nadal sporadycznie wysyłamy – tak samo jak do innych zarejestrowanych użytkowników. Całkowite usunięcie danych – oznacza usunięcie danych wyłącznie w firmie Opiekun Inwestora. Jeżeli zapisywałe/aś się na różne listy mailingowe i różne portale które mogą być prowadzone przez inne firmy. Informacje od kogo pochodzą informacje zawsze sprawdzisz w stopkach otrzymywanych wiadomości. Opiekun Inwestora nie odpowiada za wysyłkę wiadomości realizowanych przez inne firmy i portale których firma Opiekun Inwestora nie jest właścicielem. Jednocześnie informujemy że nie sprzedajemy danych osobowych innym podmiotom, i nie przekazujemy ich innym firmom bez Twojej zgody.

  Zasady polityki prywatności, RODO oraz inne informacje prawne regulujące przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz na tej stronie.

  W razie dowolnych pytań, niejasności lub wątpliwości napisz do nas: pomoc@opiekuninwestora.pl

  Ważna informacja dotycząca adresu e-mail

  Twoje zgłoszenie dotyczy wyłącznie podanego w zgłoszeniu adresu e-mail. Niestety nie mamy możliwości zweryfikować czy przypadkiem jednocześnie nie mamy w systemie Twoich innych adresów e-mailowych.

  Często zdarza się że:

  • użytkownicy posiadają kilka różnych adresów e-mail (prywatny, służbowy)
  • czasem użytkownicy tworzą ’aliasy’ adresów e-mail – dla naszych systemów są to osobne konta i nie mamy możliwości zweryfikować kto ile kont mailowych posiada
  • czasem użytkownicy stosują różnego rodzaju przekierowania między skrzynkami pocztowymi. Z oczywistych względów tego też nie jesteśmy w stanie sprawdzić.

  Dlatego może zdarzyć się, że mimo żądania usunięcia konta o adresie a-mail nadal będziemy wysyłać informacje na inny adres e-mail (jeżeli na nasze listy zapisywano się z różnych adresów). Niestety nie mamy na to wpływu.

  Nie mamy żadnej potrzeby wysyłać wiadomości do osób, których tematyka którą się zajmujemy nie interesuje. Ale nie jesteśmy w stanie nic zrobić jeżeli ktoś posiada kilka adresów mailowych.

  Gdyby taka sytuacja się zdarzyła – po prostu prześlij osobne zgłoszenie rezygnacji dla innych Twoich kont mailowych.