Zamień mBank, BossaFund itp na platformę StarFunds

Platforma StarFunds niczym nie różni się od mBanku czy innych platform inwestycyjnych. Przenosząc się do StarFunds otrzymujesz te same fundusze (znacznie więcej funduszy niż w mBanku) + dodatkowe wsparcie i nasze abonamenty bez żadnych opłat. A inwestycje realizujesz oczywiście bez opłat wstępnych!

Nowość 2021 – pomożemy uzyskać 100% zniżki na opłaty wstępne w inwestowaniu w tanich funduszach zagranicznych Shroders i Franklin Templeton – niezależnie od kwoty Twoich inwestycji. Takie warunki dostępne są w Private Bankingu dla inwestycji liczonych w setkach tysięcy lub milionach złotych. Z nami dostępne są dla każdego. Zapraszamy do kontaktu.

Abonament w pełnej wersji otrzymasz gratis!

(*) W celu uproszenia procedur nie musisz (tak jak omawiam to w video) przesyłać Twojego numeru PESEL. Wystarczy e-mail, Imię i numer NIK (Numer Klienta w Starfunds).

Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego!

Abonament możemy aktywować gratis ponieważ otrzymujemy część wynagrodzenia, które fundusze płacą Starfunds w ramach wliczonej już w wynik funduszu opłaty za zarządzanie. Nie wpływa to w żaden sposób na wyniki Twoich Inwestycji.

A Ty otrzymujesz zniżkę 100% na opłaty wstępne przy zakupie i sprzedaży funduszy. Czyli inwestujesz bez opłat tak samo jak na innych popularnych platformach.

 

Promocja Starfunds.pl


  Informacja RODO

  Więcej funduszy niż w mBanku

  Platforma StarFunds daje dostęp do jednej z najszerszych w Polsce palety funduszy inwestycyjnych.

  Nowość 2021!

  Dla inwestorów portalu Opiekuna Inwestora zagraniczne fundusze inwestycyjne Shroders i Franklin Templeton bez opłat wstępnych!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Czekamy na Twoje pytania!
  Jeżeli przed podjęciem decyzji chcesz zadać dodatkowe pytania – to skontaktuj się z nami, lub sprawdź termin najbliższego szkolenia online. Co miesiąc (od 2009 roku) omawiamy podstawy funduszy, aktualności z rynku i narzędzia Opiekuna Inwestora. W tym informacje o promocji StarFunds. To doskonała okazja do zadania pytań na żywo.

  Jak skorzystać z oferty?

  Potrzebny będzie Twój NIK (numer klienta) z platformy StarFunds. Jak go otrzymać?

  Załóż bezpłatne konto w StarFunds.pl
  1Założenie konta i korzystanie z platformy StarFunds jest całkowicie bezpłatne. Przejdź na stronę www.starfunds.pl i załóż konto na platformie inwestowania w fundusze. W ten sposób uzyskasz Numer Klienta  – czyli numer NIK w systemie StarFunds.

  Wypełnij formularz na tej stronie
  2Jeżeli masz już numer NIK to możesz już przystąpić do promocji i wypełnić formularz. Formularz dostępny jest na górze strony.

  Aktywujemy dla Ciebie 100% zniżki na zakup funduszy
  3W ciągu kilku dni aktywujemy dla Ciebie 100% zniżki na zakup funduszy na platformie StarFunds. Uwaga – zanim zaczniesz kupować fundusze upewnij się że zniżka została aktywowana! Informację o zniżce znajdziesz na swoim koncie w platformie Starfunds.pl

  Aktywujemy dla Ciebie bezpłatny abonament Opiekun Inwestora
  4W ciągu kilku dni aktywujemy dla Ciebie abonament w wersji z dostępem do funduszy StarFunds krajowych TFI.

  Otrzymasz dostęp do zagranicznych TFI bez opłat wstępnych
  5To dostęp do ponad 100 zagranicznych, tanich funduszy inwestycyjnych bez opłaty wstępnej niezależnie od kwoty Twojej inwestycji…

  Warunki promocji

  • do końca 2021 roku bezpłatny abonament Opiekuna Inwestora otrzymujesz niezależnie od kwoty inwestycji w StarFunds
  • W roku 2022 zakres abonamentu zależeć będzie od średniego salda na platformie StarFunds – będziemy o warunkach tym informować pod koniec 2021 roku
  • Bezpłatny abonament obejmuje dostęp do wszystkich funduszy otwartych FIO krajowych TFI dostępnych na platformie StarFunds

  Szczegółowe warunki dostępne na tej stronie.

  Platforma funduszy StarFunds

  Po obejrzeniu video wiesz już dlaczego do współpracy wybraliśmy StarFunds. To platforma z dostępem do wielu funduszy – z naszą współpracą – bez prowizji od wpłaty / wypłaty.

  Inwestować możesz w kilkaset funduszy. Z oferty krajowych TFI: Agio TFI, Skarbiec TFI, Gamma TFI, Investor TFI, Rockbridge TFI, PZU TFI, MetLife TFI, Aviva Investors TFI, Generali Investments TFI, Ipopema TFI, Allianz TFI, PKO TFI, NN TFI, Baltic Capital TFI. Oraz w fundusze zagranicznych TFI: Shroders oraz Franklin Templeton. To jedna z najszerszych ofert inwestycyjnych w Polsce.

  Doskonała także dla bieżących, krótkoterminowych inwestycji. Ze wsparciem licencjonowanych doradców inwestycyjnych i cyklicznymi szkoleniami online.

  Starfunds.pl to nadzorowana przez KNF platforma

  Starfunds działa na podstawie wydanego w dniu 2 września 2015 r. zezwolenia (DFI/II/4031/34/U/14/15/AS) na działalność polegającą na pośredniczeniu w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa w funduszach zagranicznych.
  Działalność StarFunds jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego i realizowana zgodnie z ustawą o funduszach inwestycyjnych, rozporządzeniem Ministra Finansów oraz innymi przepisami regulującymi działalność dystrybutorów jednostek funduszy inwestycyjnych.

  Twoje pieniądze są zawsze inwestowane w fundusze

  Dokładnie tak samo jak na innych otwartych platformach – takich jak np. mBank czy BossaFund.

  Zgodnie z przepisami ustawy o funduszach inwestycyjnych, Starfunds nie przechowuje środków pieniężnych ani instrumentów finansowych. Twoje aktywa są bezpiecznie przechowywane przez bank depozytariusz.
  Starfunds nie uczestniczy w procesie transferu środków pieniężnych pomiędzy Klientem, a bankiem depozytariuszem. Klienci samodzielnie opłacają zlecenia nabycia przelewając środki pieniężne ze swojego rachunku bankowego na rachunki bankowe poszczególnych funduszy.

  Sprawdź szczegóły dotyczące innych promocji

  A może chcesz tylko sprawdzić jak działają abonamenty?

  I poznać jakie to uczucie gdy Twoje inwestycje są automatycznie monitorowane a Ty po prostu otrzymujesz powiadomienia e-mail / SMS? Po aktywacji konta otrzymasz instrukcje jak otrzymać abonament testowy (pełna wersja bez ograniczeń).

  Jak mieć fundusze zagraniczne bez opłat manipulacyjnych?

  Fundusze zagranicznych TFI charakteryzują się bardzo niskimi kosztami. Niestety dostęp do nich zawsze był ograniczony i obwarowany wysokimi opłatami wstępnymi. Mając milion zł można było negocjować zniżki.  Po aktywacji konta otrzymasz informacje jak uzyskać 100% zniżki niezależnie od kwoty inwestycji w te fundusze!

  Bezpłatny abonament dla IKE / IKZE do końca 2021 roku

  Dla każdego, bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Jeżeli inwestujesz w dowolnym IKE lub IKZE opartym o fundusze inwestycyjne otrzymasz bezpłatny abonament w portalu. Po prostu. Abonament w pełnej wersji dla danego IKE / IKZE otrzymujesz gratis. Instrukcję otrzymasz po aktywacji konta edukacyjnego.

  Jeżeli mimo to nie jesteś jeszcze gotowy(a) aby aktywować bezpłatne konto…

  Np. nie wiesz do czego służy lub po prostu zamiast czytać wolisz posłuchać – sprawdź termin najbliższego szkolenia online, które prowadzimy co od 2009 roku na którym omawiamy podstawy funduszy, aktualności z rynku i narzędzia Opiekuna Inwestora. Szkolenia te prowadzimy co miesiąc od 2009 roku. To doskonała okazja do zadania pytań.

  Informacji na stronie jest wiele. Po ich lekturze na pewno masz dodatkowe pytania.  Skontaktuj się z nami.